Ana sayfa

Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd.

şirket Profili

Jiangyin Baoli Makine İmalat Co, Ltd 2004 yılında kurulan imalat odaklı bir kuruluştur.

Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 0

Daha sonra onbeş yılaralıksız çabaları, firmamız yavaş yavaş iç ihtiyaçlara odaklanan yerel bir şirketten uluslararası pazarlama uluslararası odaklı uluslararası bir girişim dönüştü.Jiangyin Baoli, Güneydoğu Asya ülkelerinde konsolide temeller kurdu, öğütme ve karıştırma teknolojilerini Avrupa, Amerika, Okyanusya'daki ülkelere genişletti ve Orta Doğu, Afrika'ya ilerledi ve bu alanlarda tanınmış üreticilere başarıyla girdi, ana tedarikçilerinden.

Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1
Jiangyin Baoli Makine İmalat A.Ş. esas olarak kırma, taşıma, karıştırma, eleme ile granülasyondan üniteden sisteme kadar çok çeşitli toz alanlarında uygulama, gıda katkı maddeleri, fırın malzemeleri, farmasötik ara, sağlık gıdaları, kimyasal hammaddeler dahil üretim alanları ile ilgilidir. ve diğer endüstriler.Lider teknolojisi ve süreci ile, tam bir satış öncesi sistemi, biz yerli ve yabancı müşteriler tarafından övgü.

Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 2
Firmamız dikkat uzun vadeli müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi, birinci sınıf ürün kalitesi ile ve görevlerimizi yerine getirmek müşterilerimizin birçok tanık oldu. biz sıkıca kalite ve verimlilik mühendislik tasarım, araştırma ve geliştirme deneyleri, ekipman üretim veya kurulum veya diğer küçük detaylar tarafından gösterdiğine inanıyoruz.Her süreçte, makinelerimizi en iyi hale getirmek için tüm çabalarımızı harcayacağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Jiangyin Baoli Makine İmalat Co, Ltd 2004 yılında kurulan imalat odaklı bir kuruluştur.

On yıldan fazla aralıksız çabaların ardından, şirketimiz yavaş yavaş iç ihtiyaçlara odaklanan yerel bir şirketten uluslararası pazarlamanın küresel odaklı uluslararası bir girişimine dönüştü.

Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : BOLIMILL

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Baoli Machinery Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar